Ondertussen weten we al dat het Carnaval van Sint-Joost niet in februari is, maar in mei! Vorig jaar brachten we samen met Ateliers Mommen reuzin Josée tot leven en wandelden we mee in de Carnavalstoet. Dit voorjaar bricoleren we een huisdier voor Josée! Niet zomaar een hond, kat of cavia, maar een rups! Een vliegende rups zelfs. Benieuwd? Zin om mee te knutselen? Samen met Ateliers Mommen kan je ons atelier vinden op verschillende plaatsen:
23.04 Buitenspeeldag, Molenstraat 139 van 13-17u . 17.05 Buurtfeest Groenstraat 97, uren nog te bepalen. In Ten Noey en in Bib Joske zal je ook nog op geregelde momenten ateliers van Carnaval kunnen bijwonen. To be continued.
Noteer alvast donderdag 29 mei voor de carnavalsstoet. 10-17u. Vertrek aan het Rogierplein, einde op het Sint-Joostplein. Wil je graag meedoen of op de hoogte worden gehouden? Laat het ons weten via 02 217 08 82 of tennoey@vgc.be
